Instagram’da takipçi nasıl kazanılır? Instagram’da kolay yoldan popüler olunabilinir mi? Instagram’da popüler olmak için hileleri kullanmamız gerekiyor mu? Ve daha pek çok soruyla alakalı detaylar yazımızda…

Tüm dünyanın en popüler ve en çok kullanılan fotoğraf uygulaması Instagram’da popüler olmak artık çok zorlaşmasıyla beraber imkansızda değil!

Instagram’da popüler olmak için öncelikle kendinize bir konsept seçmelisiniz. Bu konsept kendi hayatınız olabilir, doğa fotoğrafçılığı olabilir, gurme hayatı olabilir, cafe, bar, restoran ve benzeri mekanları tanıtan bir konsept olabilir… Açıkçası bu konsept seçiminde sınır sizsiniz.

Instagram’da popüler olmak için en çok tercih edilen konseptlerden birisi doğa fotoğrafçılığı… Bu alanda uğraşmak için çok ciddi, gözalıcı fotoğraf çekmelisiniz ve etiketleri çok kullanışlı kullanmalısınız.

Eğer ihtişamlı ve insanların özenebileceği bir hayatınız varsa bunu paylaşmak sizi kısa zamanda popüler yapacaktır.

Bunların yanısıra instagram’da bir gurme de olabilirsiniz…

Moda anlayışınıza güveniyorsanız harika bir moda bloggeri, fiziğinize güveniyorsanız, motiveye ihtiyacı olanlar için harika bir koç olabilirsiniz

Aklıma gelen pek çok şey sıraladım… bunlardan en önemliside eğer ünlü biri değilseniz hepsi birden olmanız imkansız! Evet bu işin en can alıcı noktalarından biride üzerinde uzman olduğunuz bir konu üzerinde otoriter bir profil oluşturmak… Bununla da bitmiyor, sayfanızı beğenen ve size yazanlarla sürekli iletişim halinde olmak sizi ulaşılabilir, popüler bir fenomene çevirecektir.

İnstagram’da kolay popüler olunabilir mi?

Malesef 1.53 milyar aktif kullanıcıya sahip bir sosyal ağda kolay yoldan popüler olmak imkansız! Tabii ünlü biriyseniz bir anda instagram fenomenide olabilirsiniz. Ancak pek çok ünlü ismin bile 5-15K arası takipçisi mevcut. Kullanıcılar onlara hitap ettiğiniz derece takip ediyorlar… Yani hesabınızı iyi kullanamıyorsanız ne kadar ünlü olursanız olun takipçi sayısınız sizi fenomen yapmaya yetecek seviyeye gelmiyor.

İnstagram’da popüler olmak için bir plan ve çalışmaya ihtiyaç var…

İnstagram takipçi hilesi işe yarıyor mu?

Instagram takipçi hileleri evet işe yarıyor! Ancak bu konuda biraz dikkatli olmak gerekiyor. Pek çok site size bu konuda zora sokabilir ve hesabınızı ele geçirebilir… Sadece güvendiğiniz siteleri bu konuda tercih edip dikkatli bir şekilde kullanmak gerekiyor. Hepinsta olarak şifreleri kaydetmiyoruz havuz sistemi tamamen otomatik çalışmakta olup müdahalesiz bir şekilde bu hizmeti siz kullanıcılarımıza veriyoruz.

Not: Takipçi hilesi sistemini kullanırken takipçi kazan butonuna defalarca arka arkaya basmamaya dikkat edin… Defalarca arka arkaya basmak size daha hızlı takipçi kazandırmaz. Belli aralıklarla butona basıp arada fotoğraflarınıza beğeni gönderme işlemlerini gerçekleştirmeniz daha doğal ve sağlıklı görünecektir.

Takipçi hilesi her ne kadar işe yarasa ve hesabınızı gerçek kullanıcıların takip etmesini sağlasa da burda iş yine size düşüyor… Eğer kaliteli ve gören kişilerin zaten takip edeceği bir profiliniz varsa takipçi hilesi ile çok kısa süre fenomen olabilirsiniz! Ancak hesabınız o kadar iyi değilse hızlı bir şekilde sizi takip edenler, takibi bırakmaya başlayacaktır. O yüzden bu yazıda yazdığımız durumlara dikkat ederek hesabınızı çok daha hızlı bir şekilde büyütebilir ve fenomen olma yolunda adım atabilirsiniz.