Instagram’da beğenilen fotoğrafları paylaşmak gerçekten çok zor bir işti… Daha önce yeniden paylaşmak istediğiniz resmin ekran görüntüsünü alıp kırpma işleminden geçirdikten sonra fotoğrafı çeken kişiyi etiketleyerek paylaşım yapılıyordu… Bu durum ciddi bir süre alıyordu.

Artık Instagram’ın da gelişmesiyle instagram’da beğendiğiniz fotoğrafları repost yapmak için uygulamalar mevcut. iOS ve Android için uygulama mağazalarında bulunan ücretsiz uygulamalar ile işlemi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Adım adım resimli anlatım ile instagram’da beğendiğiniz bir fotoğrafı nasıl repost yapabilirsiniz.

1.App Store’dan uygulamayı bulun ve indirin

Hepinsta Repost yazarak sitemiz için yaptırdığımız Hepinsta Repost uygulamasını indirin.

Uygulamayu kolayca iOS App Store’da iPad ve iPhone için bulabilirsiniz.

2. En popüler Repost uygulamasını seçin.

En popüler Repost programı sizlerin de desteği ile Hepinsta Repost olması için sitemiz için yaptırdığımız yüzde yüz güvenilir Hepinsta Repost uygulamasını seçin ve indirin.

3. Uygulamaya Instagram hesabınızla bağlanın

repost-appa-instagram-ile-baglanin

Hepinsta Repost %100 güvenilir bir uygulamadır asla şifre veya bilgi saklama işleminde bulunmaz… Şifrenizi gönül rahatlığı ile girerek uygulamaya giriş yapabilirsiniz.

4. Paylaşacağınız fotoğrafı seçin

uygulamada-fotografi-secin

Paylaşmak istediğiniz fotoğrafı seçtikten sonra, repost butonuna basarak paylaşımı gerçekleştirin.

 

Sadece Hepinsta Repost uygulamanın yardımıyla Repost işlemi artık çok daha kolay. Hepinsta Repost sizin beğendiğiniz ve takip etiğiniz kişilerin fotoğraflarını ve videoları size listeler, isterseniz de arama yaparak paylaşmak isteyeceğiniz bir fotoğraf bulabilirsiniz. Kullanımı çok kolay ve eğlenceli olan uygulamamızı indirmek için linkte tıklayabilirsiniz.

HepInsta Repost – Share Photo & Videos