Instagram araçlarından belkide en çok kullanılanı Instagram Takipçi Hilesi olarak adlandırılan havuz sistemi..

Bu sisteme baktığımızda aslında bu sistem bir hile değil… Aksine takibe takip mantığı ile çalışan akıllıca bir uygulama. Kısa zamanda çok fazla kişinin profilinizi takip etmesine yarıyor bu siteler.

Peki bu sitelerin hepsi güvenilir mi ?

Malesef hepsi güvenilir değil… Az da olsa bazen kötü niyetli kişilerde bu sistemi kullanarak insanların instagram profillerini çalıyorlar. Hepinsta olarak verdiğimiz bu hizmette kesinlikle şifrenizi kaydetmiyoruz… Kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra havuza girmiş oluyorsunuz… Kendinize takipçi yolladıkça, kendisine takipçi yollayan ya da fotoğrafını beğendirmek isteyen kişilerin de siz fotoğraflarını beğenmiş ya da onları takip etmiş oluyorsunuz. Sistem %100 otomatik çalışıyor ancak giren kullanıcıların hepsi gerçek instagram kullanıcılarıdır… Zaten sistemi kullandıkça siz de bu kişilerin gerçek kullanıcılar olduğunu görebilirsiniz.

Uzun zamandır girdiğiniz ve uzun yıllardır bu hizmeti veren sitelerde güvenilir siteler arasında yer alıyor olabilir. Zaten bu işi kötü niyetli yapan kişilerin siteleri çok uzun süre açık kalmıyor. O yüzden google sıralamasında üst sıralarda yer alan sitelere girmeye özen gösterin.