Gizlilik Anlaşması

Web sitemizde yaptığınız tüm işlemlerde gerçek isminizi ve soyadınızı verme zorunluluğu bulunmamaktadır. Sipariş esnasında gerçek olmayan bir isim girebilirsiniz. Bu aşamada isim sorulmasının nedeni sadece destek talepleriniz ve siparişiniz ile ilgili notlar konusunda bir hitap ismi kullanabilmektir.

Web sitemizde hizmet verdiğimiz takipçi işlemleri için hesabınızın kullanıcı adını söylemeniz gerekir. Aksi halde hangi hesaba takipçilerin gönderileceğini bilemeyiz. Sitemizde yapılan tüm takipçi yönlendirme işlemleri gizlilik içerisinde yürütülür ve kesinlikle 3. şahıslar tarafından görülemez.

Sitemiz takipçi gönderimi yaptığı hesapları açıklamamak, gizli tutmak ve müşterilerinin yaptığı işlemleri saklı tutmak ile yükümlüdür.

Tüm teknik ve müşteri ilişkileri ekibimiz gizlilik ile ilgili yüksek tazminatlı sözleşmeler yapılarak işe alınmıştır. Böylece takipçi, beğeni ve yorum gönderimi yapılan hesaplar ile ilgili herhangi bir bilgi sızma olasılığı ortadan kaldırılmıştır.

Tüm sunucularımız yüksek güvenlikli veri merkezlerinde 24 saat fiziksel ve sanal korumalı olacak şekilde çalışmaktadır. Teknik ekibimiz sunucu güvenliği ile ilgili eğitimli ve tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.
Sitemizden kredi kartınız ile Paypal üzerinden güvenli bir şekilde yaptığınız ödemeleriniz kredi kartı ekstrenizde instagram, takipçi, beğeni ve yorum kelimeleri geçmeyecek şekilde tamamen farklı bir isim ile adlandırılır. Böylece

Sitemizden yaptığınız tüm alım işlemlerinin tamamlanmasını takiben cep telefonu numaranıza bir bilgilendirme sms mesajı gönderilir. Bu sms mesajında da kesinlikle instagram, takipçi, beğeni ve yorum kelimeleri kullanılmaz.

SMS başlığı tamamen alakasızdır. Böylelikle telefonunuzu kullanabilecek 3. bir şahsın alım işlemi yaptığınızı öğrenme ihtimali ortadan kalkmış olur.

Sitemizin müşterileri arasında ünlü isimler, siyasetçiler, büyük firmalar bulunmaktadır. Tüm müşterilerimizin bilgi gizliliği bizim için her zaman birinci öncelik olmuştur ve olmaya devam edecektir.